Angelina Jolie kohët e fundit ka qënë subjekt i thashethemeve për një romancë të mundshme me një regjisor kamboxhian,por spekulimet janë hedhur poshtë nga një burim i brendshëm.

Por Jolie ishte e sigurtë se do të kthente shumë koka pasi mori pjesë në çmimet e kritikëve të filmit, me një fustan mahnitës të bardhë që i vuri në dukje edhe tatuazhet e shumta.

Aktorja, 42 vjeçare dukej hyjnore teksa u paraqit në tapetin e kuq me fustanin e bardhë, me takat e larta të argjendta dhe me buzet e kuqe.

/Shikoni fotot/

/Ora News.tv/