Angelia Jolie po shkëlqen, si gjithmonë!

Aktorja, producentja dhe humanitarja ishte e pranishme në EE British Academy Film Awards 2018 të mbajtur në Royal Albert Hall të dielën në Londër.

E veshur me një fustan të zi bust, të gjatë deri në fund të këmbëve ylli i Hollyëood tërhoqi vëmendjen e të gjithëve.

Filmi i saj 'First They Killed My Father' ishte nominuar për çmimin ' Best Film Not in the English Language'.

Klikoni ketu per te pare FOTOGALERINE

/Ora News.tv/