Almeda Abazi arriti sukses si moderatore e modele, ndërsa kërkon të hyjë fuqishëm dhe në tregun muzikor.

Miss Shqipëria ka lajmëruar se kur do të publikojë këngën e saj të parë, që do të jetë një bashkëpunim me DJ e famshëm turk Burak Yeter.

Në një postim në Instagram, Almeda zbuloi se projekti i saj do dalë më 19 tetor në Spotify.

Ndërsa nuk ka dhënë detaje të reja, se kur kënga do të dalë me videoklip në YouTube.

 

/Ora News.tv/