Nuk është mënyra më e mirë për të mbajtur lëkurën e frekës, por aktorja Sandra Bullock betohet për të.

E ftuar në shfaqjen ‘Ellen’, ajo pranoi se bën masazh fytyre me penis për tu dukur sa më e re.

Ndërsa po fliste për pamjen e re të aktores, moderatorja Ellen tha duke qeshur: “Mendoj se kur sheh sa të mirë e ke fytyrën, kthehesh tek masazheri dhe i thua më jep penisin.”

Por Sandra nuk është e vetmja fanse e këtij trajtimi pasi edhe Cate Blanchett e dashuron këtë masazh të pazakontë.

Ky lloj trajtimi përfshin serumin e krijuar nga lafsha e penisit e foshnjave Korean të porsalindur, që vendoset në fytyrë.

/Ora News.tv/