Owen Wilson është një prej aktorëve amerikanë më të njohur, i cili ka dy djem me ish-parneret e tij Jade Duell dhe Caroline Lindqvist.

Ai është bërë baba për herë të tretë me ish-partneren Varunie Vongsvirates, e cila solli në jetë një vajzë në tetor të këtij viti.

Edhe pse njihet si një prind i përkushtuar ndaj djemve, burime për ‘Us Weekly’ kanë zbuluar se aktori refuzon të takojë vajzën e tij, Lyla.

Owen nuk do ta njohë të bijën, edhe pse Lyla është një kopje e tij. Ajo ka lëkurë të bardhë, flokë bjondë dhe sy blu si i ati”, -është shprehur burimi.

Pas ndarjes, Owen shkëputi kontaktet dhe nuk ishte pranë Varunie kur bënte vizitat e shtatzënisë.

Tags