Një makinë Porsche me vlerë 80 mijë paund dhe një Ferrari me vlerë 150 mijë paund u përplasën në një rrethrrotullim. Ngjarja ndodhi dje në Sheffield, rreth 8 të darkës.

Policia konfirmoi se aksidenti i Porsche Cayman dhe Ferrarit të Zi shkaktoi dëme rreth 230 mijë paund, ndërkohë që shoferët janë larguar nga ngjarja.

Një shofer thuhet se të jetë rikthyer në skenë atë ditë. Është i paditur fakti nëse ka patur të lënduar dhe nuk dihet si ka ndodhur përplasja.

/Ora News.tv/