Një aksident i frikshëm ndodhi mbrëmjen e sotme në unazën e qytetit të Korçës.

Siç shihet dhe nga fotot, një automjet ka dalë nga rruga dhe është përplasur me pemën.

Nga aksidenti raportohen dy persona të lënduar, ndërsa ngjarja dyshohet se ka ndodhur për shkak të shpejtësisë së lartë. 

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes.

/Ora News.tv/