Këngëtarja e njohur Adelina Tahiri ka bërë bujë në mediat rozë pasi u konfirmua romanca e saj me një milioner maqedonas, Serjozha Markov.

Vetëm në pak kohë ajo u fejua, martua dhe u bë publik lajmi se është shtatzënë me një djalë.

Por për herë të parë, Tahiri ka treguar barkun e rrumbullakosur. 

Këngëtarja ka postuar një foto në InstaStory ku shihet qartë barku i rritur.

/Ora News.tv/