Adelina Tahiri shpalli zyrtarisht fejesën vitin e kaluar dhe shumë shpejt ata u martuan në një ceremoni private me bashkëshortin e saj, Serjoza Markov.

 Duket se çifti kanë vendosur ta zgjerojnë familjen sa më shpejt.

 Sipas disa burimeve Adelina është në pritje të fëmijës së parë, ajo bashkë me bashkëshortin e saj janë parë në ambjentet e spitalit gjinekoliogjik në Shkup.

/Ora News.tv/