Ndonëse kanë kalur 3 vite që kur Doktor Flori u nda nga jeta, ai do të mbetet i paharruar nga familjarët dhe nga fansat e tij.  

Ditën e sotme, në kujtim të bashkëshotit të saj, Blerina Kondi ka postuar një mesazh prekës në rrjetin social Instagram. 

Ajo ka publikuar një foto të këngëtarit me dy fëmijët e tij me mbishkrimin: Sot tre vjet pa babin

Vdekja e këngëtarit të njohur ka prekur gjithë publikun shqiptar dhe jo vetëm. Këngët e tij do të mbeten të paharruara dhe gjithmonë do të kujtohet me mall.

/Oranews.tv/

/Ora News.tv/