Këngëtari shqiptar, Ledri Vula feston sot 32 vjetorin e lindjes, por ndihet shumë më i ri se kaq.

Nëpërmjet postimeve në Instastory, ai ka treguar se fansat e kanë suprizuar duke shkuar në studion e tij.

Të gjithë bashkë kanë festuar ditëlindjen e Ledrit, i cili tregon se ndihet si 23 vjec. Së bashku me fansat kanë kënduar disa prej hiteve të tij dhe kanë kaluar disa momente të këndshme.

I urojmë Ledrit edhe 100 vite të lumtura.

/Ora News.tv/